top of page

про

sa concept store

DSC_8538a.jpg

sa concept store - унікальний простір меблевого бренду Artisan від архітектурного бюро

Sulyk Architects.

В архітектурі та інтер'єрах, ми завжди шукаємо баланс естетики та функціональності. Випробувавши безліч красивих предметів інтер'єру, ми нарешті знайшли надзвичайні меблі.

Artisan - це фабрика високоякісних меблів ручної роботи з натуральної деревини. Уважність до природи та любов до дерева відчувається в кожному сантиметрі виготовлених майстрами меблів. Без шкоди для навколишнього середивища, екологічна продукція виготовляється з відновлювальних ресурсів деревини та покривається натуральними оліями і маслами. Цей процес розкриває розкішну органічну структуру деревини, дозволяє меблям дихати та забезпечує довговічне користування.

Зі слів наших клієнтів, окрім красивого силуету, меблі Artisan надзвичайно зручні та приємні на дотик. А ми переконались у дивовижній здатності цих меблів гармонійно доповнювати різні за стилістикою простори. 

Хорошими знахідками варто ділитись, то ж ми вирішили стати першим офіційним дилером фабрики Artisan в Україні та відкрити шоу рум, в якому можна побачити, посидіти, відчути меблі та вибрати матеріали текстилю і деревини. Експозиційна колекція буде представлена в шоу румі у Львові.

Зарезервуйте особисту зустріч в шоу румі у Львові

Переглянути колекцію меблів 2021

bottom of page